İmkanlarımız

İmkanlarımız

Isparta Erdem Öğrenci Yurtları olarak öğrencilerimizin evlerinde gibi hissetmelerini önemsiyoruz. Sezonluk paket fiyatlarımıza; konaklama, ısınma, sıcak su, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, fiber optik internet,, oda temizliği, Revir hizmeti, Özel Hastane Anlaşması, teknik servis hizmeti, özel güvenlik personel hizmeti, Şifre ile öğrenci takip hizmeti, belirli özel günlerde eğlence ve geziler, kargo teslim alım hizmeti dahildir.

Merkezi Konum & Kolay Ulaşım Merkezi Konum & Kolay Ulaşım
Yurtlarımız Otogar, İyaşpark Avm, Bankalar, Sağlık Ocağı, Kafeler, Spor Salonları, Restoranlar, Park, Bahçe ve Pazaryerlerinin arasında olup öğrencilerimizin en çok tercih ettiği Bahçelievler ve Modernevler Mahallesinde yer almaktadır. 
Üniversite otobüsleri yurdumuzun hemen yanında bulunan caddedeki duraklardan geçmektedir.
1-2-3 Kişilik Odalar 1-2-3 Kişilik Odalar Yurtlarımızda her bütçeye uygun oda tiplerimiz bulunmaktadır.
Ferah ve kullanışlı olarak dizayn edilmiş 1-2-3  kişilik odalarımız öğrencilerimize sunulmaktadır.
Kahvaltı & Akşam Yemeği Kahvaltı & Akşam Yemeği Yurtlarımızda deneyimli aşcılarımızın ellerinden çıkan birbirinden lezzetli yemekleri  kalori hesaplamaları ile birlikte aylık kahvaltı ve yemek listeleri oluşturuyoruz ve her gün çeşitli lezzetleri öğrencilerimize sunuyoruz.
Düzenli Temizlik & Dezenfekte Düzenli Temizlik & Dezenfekte Yurtlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve ortak alanlar her gün temizlik personellerimiz tarafından temizlenmektedir.
7/24 Güvenlik Hizmeti 7/24 Güvenlik Hizmeti Öğrencilerimizin yaşadıkları her sorunda güvenlik ve yönetim personellerimiz  yanlarında bulunmaktadır.
Ücretsiz & Hızlı & Sınırsız İnternet Ücretsiz & Hızlı & Sınırsız İnternet Yurtlarımıza özel tesis edilmiş uydu bağlantılı sınırsız internet hizmetimiz özel servis sağlayıcımız tarafından sağlanmaktadır. Sorunsuz ve yüksek hızlı internet olmazsa olmazımızdır. 
Her Odada & Katta Wifi Her Odada & Katta Wifi Öğrencilerimizin kendilerine özel şifreleriyle internete girmelerine imkan sağlayan her odaya ve kata özel dağıtıcılarla internet hizmeti sunulmaktadır.
Her Odada TV Her Odada TV Öğrencilerimiz yiyecek ve içeceklerini odalarındaki kendilerine özel buzdolaplarında saklayabilirler.
Öğrenci Mutfağı Öğrenci Mutfağı Kahvaltı ve Yemek Saatleri dışında yemek yapmak isteyen öğrencilerimizin kullanabilecekleri öğrenci mutfağımız öğrencilerimizin hizmetine sunulmaktadır.
Ücretsiz Çay Hizmeti Ücretsiz Çay Hizmeti Gece Yatma saatine kadar sıcak çayımız sürekli olarak öğrencilerimize ikramımızdır.
Sinema ve Dinlenme Odası Sinema ve Dinlenme Odası Öğrencilerimiz yorulduklarında ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek istediklerinde  yurtlarımızda bulunan sinema ve dinlenme odasını  kullanabilmektedirler.
7/24 Sağlık Hizmeti 7/24 Sağlık Hizmeti Beklenmeyen ani kaza veya hastalık durumlarında ailelerin gözlerinin arkada kalmaması adına yurdumuzun  Özel Hastane ile anlaşması bulunmaktadır.
Çalışma Salonu & Kütüphane Çalışma Salonu & Kütüphane Öğrencilerimizin başarısı için rahatça  ders çalışabilecekleri etüt  salonumuz mevcuttur.
Şifreli-Çipli Giriş Şifreli-Çipli Giriş Öğrencilerimizin yurda giriş çıkışlarında güvenliğin sağlanabilmesi  için şifreli ve çipli giriş sistemleri bulunmaktadır.​
Bahçe Bahçe Hava alıp arkadaşları ile keyifli vakit geçirmek isteyen öğrencilerimiz, yurtlarımızdan uzaklaşmalarına ihtiyaç kalmıyor...
Yangın İhbar Sistemi Yangın İhbar Sistemi Yangın tehlikesine karşı öğrencilerimizin  güvenliği için erişilebilir yangın ihbar sistemlerimiz bulunmaktadır.
24 Saat Sıcak Su 24 Saat Sıcak Su Yurtlarımızda, istenilen her saat sıcak su imkanından kesintisiz olarak faydalanılabilmektedir.
Su Deposu Su Deposu Su kesintilerine karşı mağduriyet yaşanmaması için su depomuz bulunmaktadır.
Doğalgazlı Isınma Sistemi Doğalgazlı Isınma Sistemi Yurtlarımızda her kata özel kombi bulunmaktadır.
Çamaşırhane Çamaşırhane Yurtlarmızda öğrencilerimizin istedikleri zaman kendi çamaşırlarını yıkayabilecekleri ev tipi çamaşır makinelerimiz bulunmaktadır.
Her Katta Ütü Alanları Her Katta Ütü Alanları Öğrencilerimizin bulundukları kattan uzaklaşmadan odalarının bulunduğu katlarda ütü yapmalarına olanak sağlanmakta ve çamaşırlarını bu alanlarda ev rahatlığında ütüleyebilmektedirler.
Misafir Odası Misafir Odası Şehir dışından gelen velilerimiz ve misafirlerimiz için dinlenmeleri ve öğrenciyle görüşmelerine olanak sağlamaktayız.