Neden Biz?

Isparta Erdem Öğrenci Yurdu

Neden Biz

Çocuğunuzu ve sizleri bu zorlu eğitim ve sınav süresi içerisinde göstermiş olduğunuz emek ve başarılardan ötürü tebrik eder, sizleri Isparta'da görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
Öncelikle şu sıralarda yaşadığınız tatlı telaşı hissedebiliyoruz; Isparta nasıl bir şehir?
Çocuğum nerede kalacak?
Üniversiteye yakın mı?
Üniversiteye ulaşımı nasıl sağlayacak?
Güvenilir bir yer mi?
Yemek, çamaşır, internet, vb. hizmetleri var mı?

BİZ ERDEM AİLESİ OLARAK DERİZ Kİ;
Isparta küçük ve güvenilir bir şehir olmanın yanında Türkiye'nin en yaşanılabilir şehri olma onurunu da taşımaktadır.
Pek çok büyük şehre yakın mesafededir. Çocuğunuzun barınacağı yeri seçerken ise en öncelikli bakmanız gereken, seçeceğiniz yurdun Gençlik ve Spor Bakanlığından ruhsatlı ve yasal bir yurt olup olmadığıdır. Bu sorgulamayı Gençlik ve Spor Bakanlığı İnternet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca öğrenci evi, öğrenci apartı, öğrenci pansiyonu gibi yerlerden, "ruhsat müracaatımız var ve çok yakında onayını alacağız" gibi cevaplar alıyorsanız büyük ihtimalle görüştüğünüz yerler yasal bir yurt değildir ve hiçbir şekilde denetlenemezler.

GSB Özel Erdem Kız-Erkek Öğrenci Yurdu, Gençlik ve Spor Bakanlığından ruhsatlı özel bir yurt olup yönetmeliklere uygun olarak hizmet vermektedir. Konumu itibariyle Süleyman Demirel ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı merkezi konumda olması ile birlikte otobüs duraklarına 1-2 dakika uzaklıktadır.

Sezonluk paket fiyatlarımıza; konaklama, ısınma, sıcak su, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, fiber optik internet,banyo tuvalet ve ortak alanların temizliği, Revir hizmeti, Özel Hastane Anlaşması, teknik servis hizmeti, özel güvenlik personel hizmeti, Şifreli kapı girişi, belirli özel günlerde eğlence ve geziler, kargo teslim alım hizmeti dahildir.
Bunlara ek olarak, yurtlarımız IYAS AVM, Otogar ve öğrencilerin en çok vakit geçirdiği Kafeler Caddesine yürüme mesafesindedir.

Farklı etkinliklerle öğrencilerimizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktayız. 
Gezi programları, hoşgeldiniz partisi, piknik gibi organizasyonlarla öğrencilerimizin, arkadaşlarıyla kaynaşmasını sağlamalarının yanısıra onlara ders yoğunluğuna ara verme imkanını sunuyoruz.

Usta aşçılarimizin maharetli elleriyle hazırlanmış yemeklerimiz, evinizdeki lezzeti aratmayacak.
Kahvaltı ve yemek saatlerimiz öğrencilerimizin ihtiyacına göre birinci ve ikinci öğretim durumlarına uygun olarak planlanmıştır.
Kahvaltı :  7.00 - 11.00 arası
Yemek : 15.30 - 18.30 arası